• 0532 305 98 83
  • 0537 749 99 17
  • info@uzunrentacar.com.tr
  • Türkçe
  • English

Üsküdar Rent A Car

Üsküdar Rent A Car firması arayan ve ekonomik yada Lüx kiralık araca ihtiyaç duyanların tercih ettiği ve hizmet sonrasında %100 memnuniyet duyulan bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0532 305 98 83

Üsküdar, Anadolu Yakasında bulunan İstanbul'un en gözde ilçelerinden birisidir. Üsküdar gerek konumu ,gerek tarihi, gerekse ulaşımı açısından diğer ilçelerden daha ön planda tutulmaktadır ve Üsküdar'da yaşayan insanlar bu ayrıcalıklardan dolayı diğer ilçelerde yaşayan insanlara oranla daha şansılıdırlar.

Araç kiralamanın bir lüx ihtiyaçtan çıkıp, artık hemen hemen herkesin ihtiyaç duyacağı bir hizmet haline gelen günümüzde insanların bu ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan ve insanların araç kiralama ihtiyaçlarını güvenli ve ekonomik olarak karşılayan bir firmayız.

Üsküdar Rent A Car firması arayan kişilere ulaşmayı amaçlayarak bu kişilerin kiralık araç ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ve bünyemizde bulundurduğumuz ekonomik yada lüx kiralık araçlarımız ile karşılamayı amaçlıyoruz.

Üsküdar Rent A Car firması arayan kişilerin ihtiyaçlarını en profesyonel şekilde karşılayabilmek için bu kişilerin ihtiyaçlarına göre kiralama süresi oluşturmaktayız yani kişi ihtiyacı doğrultusunda ister bir günlük araç kiralayabilir isterse daha uzun süreli araç kiralayabilir. Araç kiralama süresini tamamı ile müşterimizin ihtiyacı belirlemektedir.

Üsküdar Oto Kiralama firmaları arasında yer almaktan menuniyet duyuyor ve oto kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılayabilmek için çalışıyoruz. Bizden alacağınız hizmet sonrasında %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Araçlarımızın bakımlarını,sigortalarını ve rent a car kaskolarını tam zamanında yaptırıyoruz ve olası problemler ile karşılaşma riskinizi ortadan kaldırıyoruz. Bakımları zamanında yapılmış araçlarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Web sitemizin üst menüsünde bulunan ekonomik Araçlar, Standart Araçlar ve Lüx Araçlar katagorisinde bulunan araçlarımızı inceleyebilir, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak araç rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Araçlarımız hakkında bilgi almak isterseniz 0532 305 98 83 yada 0537 872 80 92 nolu telefonlarımızdan bizimle iletişim kurabilir ve yine bu numaralardan araç rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dilerseniz kiralamak istediğiniz ekonomik yada Lüx aracınızı, profesyonel ekibimiz tarafından kapınıza kadar getirebiliriz. Eğer aracınızı kapınıza istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçin ve bu konu hakkında bilgi sahibi olun, sizinde aracınızı kapınıza kadar getirelim.